Mutlu Olmam Gerekiyordu (I was Supposed to be Happy - Turkish Version)


By Lisa Henriksson

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

SİZİN İÇİN DOĞRU OLANI
Bulmanız Ve Seçmeniz İçin Bir Davetiye

About the Author
SATIN AL

Ya eksik olan sizseniz?

Bu kitap kendi değeriyle mücadele eden, başkalarını mutlu etmeye bağımlı, bir taraftan fazlasıyla başarılı olurken, yeteri kadar iyi olamama hissiyle boğuşan veya mükemmel ebeveyn olmadıkları için endişe duyan herkes içindir. Kitap farklı bir şeyler veya belki sadece bir huzur ve mutluluk duygusu arayanlar içindir.

Bu kitap nasıl daha mutlu ve daha canlı olunacağı üzerine herhangi bir sihirli iksir veya “cevap” ortaya çıkardığını iddia etmemektedir. Daha ziyade, Lisa Henriksson sizi bildiklerinizin farkında olmanız konusunda cesaretlendirmektedir. Lisa bu kitapta acı, stres ve üzüntünün günlük arkadaş olduğu “mükemmel” bir hayattan, çok daha fazla neşeli, ödüllendirici ve heyecan verici bir hayatı yaşamaya giden kendi yolculuğunu açık kalplilikle paylaşmaktadır.

Bu bir kullanım kılavuzu değildir. Benim dileğim; bu kitabın size, SİZİN İÇİN NEYİN DOĞRU OLDUĞU, gerçekten neyi uzun zamandır beklediğiniz ve bugün seçimlerinizi şekillendiren beklenti ve yargıların ötesine geçtiğiniz zaman ne seçebileceğiniz hakkında kendinize sorular sormanız için ilham vermesi.

Bugün yaptığım ve OLDUĞUM her şeyle birlikte arzum farklı bir dünya yaratmaktır. Birbirimize ve kendimize karşı NAZİK, MİNNETTAR, İNCİNEBİLİR ve İZİN VERMEDE olduğumuz bilinçli bir dünya. Daha fazla mutlu insanlarla dolu bir dünya. Mümkün olduğunu biliyorum.

--Lisa Henriksson

Habercilik, politika ve dijital iletişim -ki bu onu haberci olarak Beyaz Saray’a kadar götürmüştür- konularında başarı dolu bir kariyerin ardından Lisa Henriksson, daha iyi ve mutlu bir dünya, bilincin genişlemesi ve hepimiz için daha büyük olasılıklara katkıda bulunmak için yeni yollar aramak üzere yolunu değiştirmiştir. Lisa, 2010 yılından beri Access Consciousness Sertifikalı Kolaylaştırıcıdır. Bireylere ve gruplara, kendi bilişleri ve farkındalıklarına erişmeleri için koçluk ve kolaylaştırıcılık yapmak üzere dünyayı dolaşmaktadır. Lisa, Wisdom Stockholm ortak yaratıcısı ve yoga ve sağlık merkezi Egen Tid’in (Senin Zamanın) kurucusu ve CEO’sudur. Lisa iki çocuğuyla birlikte İsveç, Stockholm’da yaşamaktadır.